Nyní je k dispozici také platba kartou!
Odborné znalosti výrobce
Rychlé dodání
Vynikající služby
CS
Zvolte si svůj jazyk
Seznam oblíbených položek
Výrobky se záložkou
Přímá objednávka
7 Shoda

Popis

Materiál
Provedení C, F, M nástrojová ocel
Provedení E, O, P nerezová ocel
Provedení K POM
Provedení
Provedení C kalené a brynýrované.
Provedení E kaleno, bez povrchové úpravy.
Provedení K v bílé barvě.
Provedení O diamantový povrch srovnatelný s brusnou zrnitostí 100.
Provedení P s polyuretanovým povrchem o tvrdosti 60° Shore.
Provedení F kalené a brynýrované.
Provedení M s rýhováním z tvrdokovu, brynýrováno.
Upozornění
Opěrné kameny a vložky jsou vhodné jako vestavba do upínacích ramen, upínacích zařízení, upínacích čelistí a výkyvných opěrek. Opěrné kameny a vložky umožňují přenos nejvyššího momentu otáčení a nadprůměrné přídržné síly také u tvrdých materiálů a při povrchových nerovnostech.

Provedení O: Brusný diamantový povrch je pevně slitý s základním tělesem. Je ideální pro uchycení hladkých nebo kluzkých aplikací s minimálním upínacím tlakem. Diamantové částečky přitom přenášejí vysoké přídržné síly na velmi malou plochu s minimálním poškozením povrchu. Diamantový povrch poskytuje vynikající odolnost proti opotřebení.

Provedení P: Polyuretanový povrch je pevně navulkanizován na základní těleso. Ta je odolná proti otěru a nebarví. Poskytuje optimální ochranu proti poškození citlivých povrchů. Perlovitý povrch umožňuje vytvoření vysokých přídržných sil a únik vzduchu, takže nedochází k vytvoření sacího efektu mezi kontaktní plochou a výkyvnou podpěrou.

Opěrné kameny a vložky lze montovat do následujících výkyvných opěrek:
Objednací čísla K0285.117X022 až K0285.936X036
Objednací čísla K0289.110X015 až K0289.924X100
Objednací čísla K0291.120X030 až K0291.924X080

Ostatní zákazníci také zakoupili