Díky svým rychloupínacím systémům pro svářecí stoly nabízí společnost KIPP flexibilní řešení pro rychlé polohování, upínání a uvolňování obrobků na stolech s děrovanou mřížkou. Modulární komponenty podporují efektivní procesy přípravy a zajišťují reprodukovatelné polohování – jsou ideální pro svařování a výrobu přípravků, konstrukci strojů a zařízení i pro zpracování kovů.
Rychlejší příprava, přesnější práce
Zejména při časté změně obrobků a výrobních úkolů umožňují rychloupínací systémy zkrátit dobu nastavení a přestavby. Obrobky, dorazy a prvky pro přípravky lze bezpečně upevnit a kdykoli snadno znovu polohovat. Díky trvale přesnému vyrovnání to šetří čas a snižuje množství zmetků.
Modulární systém pro maximální flexibilitu
Rychloupínací systém KIPP je určen pro stoly s děrovanou deskou o průměru otvorů 16 mm a 28 mm. Upínací čepy jsou k dispozici pro různé tloušťky materiálu a umožňují rychlé upevnění obrobků a prvků pro přípravky.
Tento sortiment doplňují desky adaptéru, upínací úhelníky, otočná ložiska, excentrické upínače a další příslušenství. Všechny komponenty lze modulárně kombinovat a flexibilně přizpůsobit různým upínacím a montážním úkolům.
Odolné a univerzálně použitelné
Upínací čepy jsou k dispozici buď z oceli, nebo z nerezové oceli a jsou navrženy pro každodenní použití v náročných výrobních podmínkách. Díky modulární konstrukci lze stávající upínací systémy kdykoli rozšířit nebo přizpůsobit novým požadavkům.
Objevujte nyní rychloupínací systémy společnosti KIPP pro efektivní přípravu a přesné polohování.